Новини проекту
Спільна пропозиція E-Schools та МійКлас
Обов'язково створіть "Розклад навчальних періодів"
Перелік обов’язкової інформації на веб-сайті закладу освіти
Голосування
Як Вам новий сайт?
Всього 45 чоловік

Перевід учнів

Дата: 2 березня о 14:03, Оновлено 2 березня о 14:06

 Перевід учнів 2016-2017 н.р.

Витяг з протоколу №5 спільного засідання педагогічної ради НВК №1 та ради НВК №1

  Від 26.05.16р.

 Присутні 25 педагогів ( шкільного підрозділу) відповідно до списку; 5 педагогів (дошкільного підрозділу) відповідно до списку;  9 членів ради НВК №1 відповідно до списку.

 Порядок денний

   1. Про перевід учнів 1-3, 5-8,10 класів до наступних класів. (Інформують класні керівники).

   2. Про перевід учнів 4-х класів до основної школи. (Інформують класні керівники).

   3. Про нагородження учнів 2-8,10 класів похвальними листами за високі досягнення в навчанні (інформує ЗДНВР Гуцал Людмила           Євгеніївна)

  4. Про випуск із НВК №1 учнів 11 класу та вручення атестатів  про загальну середню освіту (інформує класний керівник).

               Заслухавши інформації класних керівників 1-11кл. та інформацію ЗДНВР Гуцал Лидмили Євгеніївни.

                      Ухвалили:

1 питання

    Про переведення учнів

1-3, 5-8, 10 класів   до наступного класу

Керуючись ст. 53 Конституції України, ч. 3 ст. 34 Закону України «Про загальну середню освіту», наказу МОН України №762 від 14.07.2015 р. «Про затвердження Порядку переведення учнів (вихованців) загальноосвітнього навчального закладу до наступного класу», зареєстрованого в Мінюсті України 30.07.2015 р. №924/27369, за рішенням педагогічної ради НВК протокол від 26.05.2017 р. №5,

  1. Перевести до наступних класів таких учнів 1-3 класів:

з 1-А класу до 2-А класу

Бурковський Віталій Антонович

Волошин Віталій Іванович

Волошина Дарія Ігорівна

Горобець Анна Ігорівна

Грабовенко Володимир Валерійович

Грішин Михайло Андрійович

Ігнатенко Антоніна В’ячеславівна

Іщук Ольга Володимирівна

Клімчук Владислав Сергійович

Костенець Ярослав Валентинович

Кравчук Тарас Володимирович

Ляшенко Маргарита Семенівна

Середа Ілля Олексійович 

Трач Олексій Олександрович

Трембашевський    Олександр    Анатолійович

Харченкова Маргарита Дмитрівна

Чернега Богдан Володимирович

Шмигановський  Олександр Сергійович

з 1-Б класу до 2-Б класу

Бабійчук Ярослав Олександрович

Банашко Сергій Андрійович

Блажко Максим Іванович

Бузиновський Іван Русланович

Вавіліна Олександра Олександрівна

Дищук Максим Юрійович

Домбровська Олександра Юріївна

Завальна Віталіна Олександрівна

Калімуллін Роман Назарійович

Кошова Антоніна Юріївна

Крутовозюк Микола Олексійович

Лишак Соломія Іванівна

Лісіцин Владислав Васильович

Мазуренко Назар Олександрович

Мороз Валентин Іванович

Протасова Маргарита Вікторівна

Чернець Віталій Вікторович

Швець Богдан Васильович

з 2 класу до 3 класу

Аркавенко Денис Степанович

Березюк Микита Ігорович

Біленький Артем Володимирович

Воєнбург Єгор Андрійович

Гренік Олександр Сергійович

Грінченко Олександр Васильович

Гринь Денис  Володимирович

Гринь Дмитро Володимирович

Гудзь Андрій Романович

Добродомов Андрій Євгенович

Жеба Владислав Андрійович

Забаштанський Юрій Олександрович

Зьора Дмитро Максимович

Козачок Максим Максимович

Кондратюк Владислав Дмитрович

Кондратюк Вячеслав Дмитрович

Кучанська Єлизавета Василівна

Маляр Дарина Павлівна

Мельник Станіслав Вадимович

Михайлик Богдан Сергійович

Недогода Валерій Віталійович

Нітоль Антон Анатолійович

Островський Андрій Олександрович

Петрик Олександр Володимирович

Пікулик Архип Андрійович

Поліпчатін Денис Андрійович

Рак Таїсія Сергіївна

Садовнікова Софія Андріївна

Склярук Еліна Сергіївна

Фандіст Владислав Вікторович

Шамро Єсенія Денисівна

Шатайло Ілона Богданівна

Яроменко Катерина Сергіївна

з 3 класу до 4 класу

Безп’ятчук Марина Василівна

Гаврилюк Павло Володимирович

Грабовенко Олександр Валерійович

Гринько Станіслав Вікторович

Горбатюк Сніжана Сергіївна

Гутій Іван Юрійович

Дітлашок Каріна Олександрівна

Жилінська Вероніка Юріївна

Ігнатенко Крістіна Вячеславівна

Костюк Василина Віталіївна

Лесьо Марія Романівна

Лівий Тимур Андрійович

Максимчук Даніїл Ігорович

Матковська Ірина Ігорівна

Плескач Андрій Володимирович

Побережна Софія Сергіївна

Свіріпа Маргарита Сергіївна

Трач Олександр Олександрович

Тютюнник Іван Русланович

Харченков Олександр Дмитрович

Чернець Анастасія Вікторівна

Чернець Антон Русланович

Швець Віктор Васильович

  1. Перевести до наступних класів таких учнів 5-8 класів:

з 5-А класу до 6-А класу

Алєксандров Іван Андрійович

Браніцька Ольга Володимирівна

Бузиновська Софія Русланівна

Ганжа Лука Віталійович

Жилінський Олександр Юрійович

Завальний Богдан Олександрович

Задояний Дмитро Анатолійович

Карпова Ульяна Андріївна

Кошовий Михайло Юрійович

Когут Анна Сергіївна

Костенко Павло Денисович

Лишак Роман Іванович

Мельник Назар Сергійович

Максимчук Марина Анатоліївна

Мізерний Павло Володимирович

Перепелиця Аліна Олександрівна

Швець Олена Олександрівна

з 5-Б класу до 6-Б класу

Білостоцький Микита Володимирович

Борсук Юлія Андріївна

Дробчак Микола Русланович

Гуменчук Каріна Сергіївна

Заїка Павло Павлович

Іщук Дмитро Володимирович

Костюк Андрій Віталійович

Кравчук Антон Володимирович

Мантак Мирослава Олегівна

Мельник Богдан Русланович

Михайлов Сергій Юрійович

Михайловська Марія Сергіївна

Недогода Каріна Віталіївна

Нікітенко Єлизавета Романівна

Нітоль Ангеліна Анатоліївна

Побережний Максим Вячеславович

Примоченко Володимир Олександрович

Швець Володимир Олександрович

Ященко Станіслав Олегович

з 6 класу до 7 класу

Банашко Світлана Андріївна

Блонський Дмитро Олександрович

Бойцун Софія Андріївна

Бурко Максим Григорович

Бучак Анна Олександрівна

Вельганюк Анна Анатоліївна

Волошина Тетяна Олексіївна

Жеглова Наталія Вадимівна

Кісь Олександр Сергійович

Колісниченко Софія Едуардівна

Кравчук Варвара Володимирівна

Мазур Сергій Віталійович

Місюрка Ілля Ігорович

Михайлов Олександр Юрійович

Панков Андрій Олександрович

Провільський Юрій Миколайович

Ревус В'ячеслав Олександрович

Склярук Наталія Сергіївна

Телятник Артур Ігорович

з 7 класу до 8 класу

Андрущенко Денис Дмитрович

Гаврилюк Ірина Володимирівна

Дітлашок Михайло Олександрович

Дрозд Максим Сергійович

Жмудь Євгеній Володимирович

Задояна Мар’яна Сергіївна

Кирилюк Анастасія Олегівна

Корнега Вікторія Андріївна

Лизак Богдан Віталійович

Музика Станіслав Валентинович

Полковнікова Анна Олександрівна 

Рак Діана Сергіївна

Склярук Олександр Сергійович

Таранюк Владислав Русланович

Чепірдак Іван Андрійович

Швець Сніжана Василівна

з 8 класу до 9 класу

Асюченко Олексій Васильович             

Бондаренко Олег Сергійович

Гаєвський Богдан Віталійович

Гнатков Тарас Олександрович

Громовий Назар Іванович

Гуліцький Дмитро Олександрович

Добродомов Павло Євгенійович

Іглаков Данило Вікторович

Загородня Арина Олегівна

Задояний Володимир Сергійович

Кандиба Єлизавета В’ячеславівна

Кисельов Юрій Миколайович

Кравчук Роман Володимирович

Лисогор Інна Олегівна

Овчаренко Валерія Олегівна

Ольхова Софія Віталіївна

Рогозинський Олександр Борисович

Романюк Нато Тамазіївна

Солдатенко Марія Андріївна

  1. Перевести до наступного класу таких учнів 10 класу:

з 10 класу до 11 класу

Базелюк  Костянтин Романович

Бойцун Валентина Андріївна

Бузиновська  Анастасія Русланівна

Гончарук  Владислава Ігорівна

Гуліцький  Владислав  Олександрович

Дирда Руслана Петрівна

Дзюбинська Дар’я Дмитрівна

Клімчук  Мирослава Сергіївна

Коса Анна Андріївна

Могак  Анна  Олександрівна

Сторчак  Олег Борисович

2 питання

Про переведення учнів

4-х класів до основної школи

Ухвалили:

Керуючись ст. 53 Конституції України, ч. 3 ст. 34 Закону України «Про загальну середню освіту», наказу МОН України №762 від 14.07.2015 р. «Про затвердження Порядку переведення учнів (вихованців) загальноосвітнього навчального закладу до наступного класу», зареєстрованого в Мінюсті України 30.07.2015 р. №924/27369, за рішенням педагогічної ради НВК протокол від 27.05.2016 р. №5,

з 4 класу до 5 класу

Алєксандров Микола Андрійович

Асюченко Тетяна Василівна

Базелюк Назарій Романович

Блажко Дмитро Іванович

Бондаренко Богдан Станіславович

Бурковський Олексій Антонович

Вакарчук Артур Ярославович 

Володін Дмитро Олександрович

Гаєвський Назар Віталійович

Гнаткова Вероніка Олегівна

Дзюбинська Марія Дмитрівна

Зьора Оксана Максимівна

Калімулліна Мартіна Назарівна

Колеснік Іван Юрійович

Кравчук Уляна Володимирівна

Крутовозюк Ксенія Миколаївна

Кучанська Діана Сергіївна

Магалюс Ілля Олександрович

Меланич Олександр Володимирович

Осика Ренат Євгенійович

Плавуцький Іван Іванович

Склярук Ірина Сергіївна

Трубчанінова Лілія Віталіївна

Харченкова Вікторія Дмитрівна

Чепірдак Соломія Андріївна

Шерстка Дарина Русланівна

Шимчик Каріна Ігорівна

Шихов Станіслав Денисович

Шпак Максим Русланович

3 питання

Про нагородження учнів

Похвальними листами    «За високі досягнення у навчанні»

Відповідно до наказу МОН України від 11.12.2000 р. №579 (у редакції наказу МОН України від 17.03.2008 р. №187 (028-08)), Положення про Похвальний лист «За високі досягнення у навчанні» та Похвальну грамоту «За особливі досягнення у вивченні окремих предметів», за рішенням педагогічної ради НВК протокол від 27.05.2016 р. №5,

           

Чернець Анастасію Вікторівну, ученицю 3 класу;

Ігнатенко Крістіну В’ячеславівну, ученицю 3 класу;

Лесьо Марію Романівну, ученицю 3 класу;

Гаврилюка Павла Володимировича, учня 3 класу;

Базелюка Назарія Романовича, учня 4 класу;

Шерстку Дарину Русланівну, ученицю 4 класу;

Чепірдак Соломію Андріївну, ученицю 4 класу;

Бузиновську Софію Русланівну, ученицю 5-А класу;

Максимчук Марину Анатоліївну, ученицю 5-А класу;

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.