Програма «Різдвяний табір в Чехії - Німеччини - Австрії»
Результати розіграшу подарунків до Дня працівників освіти!
VTG STUDY Канікули в Празі
VTG STUDY Вступ до творчих ВНЗ
Вітаємо з Днем працівників освіти!
Розіграш подарунків до Дня працівників освіти!
Спільна пропозиція E-Schools та МійКлас
Як Вам новий сайт?
Всього 51 людина

Новини

Ми розпочали роботу в електронному кабінеті, електронному журналі та електронному щоденнику!
Шановні батьки, чекаємо на ваші відгуки та пропозиції!

Видавнича група «Основа» запрошує на чотириденний Інтернет-марафон.

Школярі, вчителі та батьки навчально – виховного комплексу №1 Ладижина активно беруть участь в онлайн – голосуванні “за” встановлення сонячної електростанції на їхній школі. Цей проект, який розробила творча група “Інноваційний прорив”.
Запрошуємо Вас встановити першу в Україні сонячну електростанцію на загальноосвітній школі ( Ладижинському НВК N1)!
Частинка нашої ідеї та спільної справи завжди належатиме тому, хто не був байдужим, хто віддав свій голос за проект “Сонячна енергія на службі у дітей!”

УСТАНОВИМО на школі СОНЯЧНУ ЕЛЕКТРОСТАНЦІЮ із 76-ти сонячних панелей РАЗОМ!

Вже цього літа в Ладижинському НВК N1 може запрацювати сучасна сонячна електростанція, яка повністю забезпечить школу електроенергією, зекономить більше 300 тисяч бюджетних коштів та дасть можливість отримувати дохід від реалізації електроенергії по зеленому тарифу. Для отримання фінансування нашого проекту потрібна перемога у онлайн-голосуванні за посиланнямhttp://spp-dtek.com.ua/uk/golosovanie-big-idea-2018/…. З Вашою допомогою цей гарний проект буде реалізованим!

Пропонуємо Вашій увазі 48 цікавих олімпіад, зміст яких відповідає вимогам навчальних програм для учнів 1-11 класів.

Перенести освітній процес з понеділка 30 квітня на суботу 5 травня 2018 року.

Інформацію Ви знайдете за посиланням https://naurok.com.ua/olimpiada .
Особисті паролі всіх учнів НВК вже згенеровані і їх Ви зможете взяти у класного керівника, директора (пишіть на gennadiykonopelko@gmail.com) або в учителів. Заходьте за посиланням naurok.com.ua/start, вводьте свій персональний пароль (що отримали у школі) і йдіть до СВОЇХ перемог та звершень!
Олімпіади потрібно пройти до 22 квітня. Бажаю успіхів та гарних результатів нашої продуктивної комунікації.

Офіційний сайт Ладижинського НВК №1 з березня 2018 буде розміщений на базі Системи шкiльного менеджменту School Champion.

Цікаві різнокольорові модулі отримали малята дошкільного підрозділу в подарунок від небайдужої людини мецената Казіміра Віталія Івановича.

Навчаємося в суботу 03.03.2018р. за п'ятницю 09.03.2018р.
Вихідні дні: 04,08,09,10,11 березня .

28 лютого о 09:20 | Казанцева Є. В. | 1 коментар

Диктант єдності .
Заходи проводені в НВК

Призупинити навчання в загальноосвітніх навчальних закладах міста з 14.02 по 16.02.2018р

Навчальний процес розпочнеться 19.02.2018р.

Інтернет вже майже повсюди. І це добре, адже він справді чудовий помічник. Але інколи він перетворюється на небезпечний лабіринт, у якому можуть заблукати навіть дорослі, що вже говорити про дітей! Цим занепокоєні як батьки, так і вчителі, але щоб боротися з ворогом, треба добре знати його в обличчя. Давайте поговоримо про небезпеку для дітей в інтернеті та способи її уникну.

Роки минають... День за днем.
Життя нам пам'ять запорошить.
Але на зустріч всі прийдем,
Як школа рідна нас запросить.

Засідання відбудеться в кабінеті інформатики N1